Bądź na bieżąco

Aktualności

Zmiany personalne w Polskiej Prowincji Marianów


Z dniem 25 sierpnia 2012 r. następujący współbracia z Prowincji Opatrzności Bożej zmienili przynależność do domów zakonnych:

 

Ks. Piotr Bernacki MIC – przeniesiony ze skasowanego  domu zakonnego pw. św. Jozafata w Drui na Białorusi do domu zakonnego pw. Wniebowzięcia NMP w Licheniu.

 

Ks. Józef Chaim MIC – przeniesiony z domu zakonnego pw. św. Jacka w Skórcu do domu zakonnego pw. Wniebowzięcia NMP w Licheniu.

 

Dk. Wital Danilowicz MIC – przeniesiony z domu zakonnego pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Lublinie do domu zakonnego pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Orszy na Białorusi.

 

Ks. Krzysztof Erdzik MIC – przeniesiony z domu zakonnego pw. Wniebowzięcia NMP w Licheniu  do domu zakonnego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie.

 

Ks. Adam Kowal MIC – przeniesiony z domu zakonnego pw. Wniebowzięcia NMP w Licheniu do domu zakonnego pw. św. Franciszka z Asyżu w Stoczku Klasztornym.

 

Ks. Waldemar Kowalski MIC – przeniesiony z domu zakonnego pw. Wniebowzięcia NMP w Licheniu do domu zakonnego pw. św. Jacka w Skórcu.

 

Ks. Rafał Krauze MIC – przeniesiony z domu zakonnego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie do domu zakonnego pw. Wszystkich Świętych w Elblągu.

 

Dk. Waldemar Ligarzewski MIC – przeniesiony z domu zakonnego pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Lublinie do domu zakonnego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie.

 

Ks. Antoni Łoś MIC – przeniesiony ze skasowanego  domu zakonnego pw. św. Jozafata w Drui na Białorusi do domu zakonnego pw. Wniebowzięcia NMP w Licheniu.

 

Ks. Krzysztof Trojan MIC – przeniesiony z rezydencji Mariańskiego Domu Studiów św.św. Cyryla i Metodego w Lublinie do domu zakonnego pw. NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie na Stegnach.

 

Br. Krzysztof Zabłocki MIC – przeniesiony z domu zakonnego pw. Wszystkich Świętych w Elblągu do domu zakonnego pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Lublinie.

 

xkt