Bądź na bieżąco

Aktualności

Dni Otwartych Drzwi przesunięte na czerwiec


W związku z zagrożeniem epidemiologicznym (COVID-19) i wzmożonym apelem władz państwowych, dotyczącym ograniczania wszelkich wydarzeń o charakterze społecznym, informujemy że mające odbyć się w dniach 13-15 marca Dni Otwartych Drzwi 2020, zostaną przeniesione na inny dogodny termin, wstępnie zaplanowany na 12-14 czerwca.
Wszelkie zmiany i niezbędne informacje dostępne będą na naszym profilu facebookowym oraz na stronie internetowej marianie.pl

Wszystkich, gorąco zachęcamy do modlitwy za władze państwowe, pracowników służb, chorych i zmarłych.

* * *


Czy myślałeś kiedyś, że można żyć inaczej w dzisiejszym świecie? Bliżej Boga i tylko dla Niego? Czy chciałbyś poznać ludzi, którzy wybrali taki sposób życia? Jeśli tak to zapraszamy Cię na Dni Otwartych Drzwi w naszym Seminarium, które odbędą się w dniach 13 – 15.03.2020 r.

Zapisy dla młodzieży męskiej drogą mailową. (seminarium@marianie.pl/ duszpasterz@marianie.pl).

Jak co roku przewidujemy ciekawy program dla uczestników – zawiązanie wspólnoty, prezentacje multimedialne, wspólna rekreacja oraz modlitwa, gra w piłkę oraz wiele innych ciekawych przedsięwzięć. Jest to też świetna okazja aby zobaczyć mariańskich zakonników „od kuchni” – jak wygląda życie osób konsekrowanych w charyzmacie Zgromadzenia Księży Marianów. Gorąco zachęcamy młodych chłopaków, licealistów i studentów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Do zobaczenia wkrótce w Lublinie!