Bądź na bieżąco

Aktualności

W imię Chrystusa prosimy: pojednajcie się z Bogiem!


W imię Chrystusa prosimy: pojednajcie się z Bogiem! (2 Kor 5, 20)
Wielki Post jest szczególnym czasem łaski, w którym Bóg jak ewangeliczny miłosierny Ojciec wychodzi na drogi ludzkiego życia i wygląda swoich marnotrawnych synów i córek. Wszyscy jesteśmy grzeszni i bardzo często zdarzają się nam różne upadki. Niektóre tak głęboko nas zraniły i tak mocno zapisały się w naszej pamięci i sercu, że trudno uwierzyć w Boże miłosierdzie i ojcowską miłość.

Niekiedy wydaje nam się, że powrotu do przyjaźni z Bogiem zwyczajnie nie ma. Mamy wrażenie, że nic i nikt nie jest w stanie uwolnić nas od przeszłości. Ciągniemy ciężar grzechu i wyrzutów sumienia tak długo, że jesteśmy zupełnie zmęczeni i wyczerpani nie tylko życiem, ale czujemy niechęć do siebie oraz innych ludzi. Wielki Post to czas wołania Boga: „Wróć synu, wróć córko, wróć z daleka. Wróć bo ja czekam…”. Ten powrót dokonuje się przez sakrament pokuty i pojednania. Dobrze przygotowana i przeżyta spowiedź przywraca pokój serca i radość życia, a przede wszystkim odnawia miłosną więź z Bogiem.
 
Marianie w Zakopanem na Cyrhli zapraszają na rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej. Będą odbywać się 21-24 marca.

Zgłoszenia:
Ośrodek rekolekcyjno-wypoczynkowy pw. Miłosierdzia Bożego
34-500 Zakopane Cyrhla 37
tel: +48 (18) 206 10 61
mobile : +48 604 991 222
e-mail: osrodek@zakopane-cyrhla.pl

Ilość miejsc ograniczona.