Bądź na bieżąco

Aktualności

Żeby zacząć nowe, prawdziwe życie z Jezusem


W Sanktuarium w Licheniu, w Domu Rekolekcyjnym „Betania”, w dniach 23 – 25 września br. odbywać się będzie kurs „Nowe życie”. Jego organizatorami są działająca w Licheniu Szkoła Nowej Ewangelizacji oraz Wspólnota charyzmatyczna „Ekipa dla Jezusa”.
Kurs „Nowe Życie” to niezwykły weekend opracowany w Meksyku i prowadzony obecnie w 67 krajach na całym świecie. To kurs, który nadał sens i cel życia oraz przywrócił nadzieję wielu tysiącom osób. Podczas tych dni można nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem oraz doświadczyć Jego bliskości.

Kurs ten jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor. Korzystają z niego osoby pragnące wyzwolić się z nałogu, beznadziei i pustki. Kurs utwierdza w przekonaniu, że Bóg istnieje, działa, wyzwala i umacnia.

„Nowe Życie” to coś o wiele więcej niż rekolekcje – to intensywny czas, w którym można wysłuchać nauczań przepełnionych świadectwami innych osób, które doświadczyły bliskości Boga. To wiele praktycznych, wizualnych przykładów uzmysławiających najważniejsze prawdy życia duchowego. To także możliwość uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących pytań oraz pomoc w podjęciu konkretnych decyzji duchowych.
Więcej informacji na stronie:
www.lichen.pl
http://ekipadlajezusa.pl/