Bądź na bieżąco

Aktualności

Zaproszenie na dyskusję panelową


Dyskusja panelowa nt. „Co mówi współczesnemu człowie-kowi o. Stanisław Papczyński, nowy błogosławiony”, na kanwie książki ks. Tadeusza Rogalewskiego MIC „Żywot Stanisława Papczyńskiego”, odbędzie się w dolnym kościele NMP Matki Miłosierdzia na warszawskich Stegnach (ul. św. Bonifacego 9), 14 kwietnia br. , o godz. 13.30.

 

Spotkanie poprowadzi red. Alina Petrowa-Wasilewicz z Katolickiej Agencji Informacyjnej. W panelu udział wezmą: o. prowincjał Paweł Naumowicz MIC i ks. Kazimierz Pek, rektor WSD Księży Marianów w Lublinie.

 

Będzie to jeden z wielu punktów towarzyszących XIII Targom Wydawców Katolickich, organizowanym wspólnie przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich i Wydawnictwo Księży Marianów. Targi odbędą się w dniach 13-15 kwietnia. Patronaty honorowe nad wydarzeniem objęli: ks. kard. Józef Glemp, Prymas Polski, Kazimierz Michał Ujazdowski, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Gośćmi honorowymi będą wydawcy katoliccy z Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Miejsce ekspozycji to Sala Sportowa Zespołu Szkół Integracyjnych w Warszawie, ul. św. Bonifacego 10. Imprezy towarzyszące odbywać się będą w sali kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie (Księży Marianów).

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej Stowarzyszenia Wydawców Katolickich – www.swk.pl.

 

xkt