Bądź na bieżąco

Aktualności

Zapraszamy na spotkania w ramach duszpasterstwa powołań


W najbliższych miesiącach Duszpasterstwo Powołań Zgromadzenia Księży Marianów przygotowało kilka wydarzeń, do udziału w których zapraszamy młodzież (w niektórych wypadkach jedynie młodzież męską).
11-13.03 - Rekolekcje weekendowe w seminarium mariańskim w Lublinie. Jest to przygotowany przez kleryków program dla młodzieży męskiej z liceum i starszej. Stanowi on okazję do modlitwy i refleksji, ciekawych spotkań oraz posłuchania świadectw braci z różnych krajów

22-24.04 - Warsztaty przed-mariankowe w Sulejówku.

20-22.05 - Marianki - spotkanie młodzieży w Górze Kalwarii. Marianki to doroczne spotkanie młodzieży przy grobie św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii na Mariankach. W programie różni zaproszeni goście, śpiew i uwielbienie, świadectwa, koncerty. Szczegółowy program zostanie przedstawiony bliżej wydarzenia.

18.06 - Spotkanie po-mariankowe w Puszczy Mariańskiej

27-29.06 - Olimpiada mariańska w Skórcu (w jej trakcie: finał Ligi Mariańskiej) dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Olimpiada mariańska to zawody (lekkoatletyka i piłka nożna) dla uczniów szkół podstawowych i średnich z parafii mariańskich

30.06-3.07 - Rekolekcje o rozeznaniu powołania w Licheniu. Jest to doskonała okazja dla młodzieży męskiej do skupienia, modlitwy i rozmowy oraz pomocy w szukaniu drogi swojego życia.

23-29.07 - Obóz mariankowy w Ptakach k/Nowogrodu (warsztaty muzyczne, sportowe i artystyczne, uwielbienie, kajaki) to tygodniowy czas rekolekcji, zajęć warsztatowych i integracji przeznaczony przede wszystkim dla młodzieży zaangażowanej w duszpasterstwa parafialne, a także spotykającej się na wydarzeniach organizowanych w ciągu roku przez Mariańskie Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań.
 
Kontakt i zapisy u lokalnych duszpasterzy mariańskich

e-mail: duszpasterz@marianie.pl
WWW: mlodzimarianie.pl
FB: facebook.com/dmipmic