Bądź na bieżąco

Aktualności

Skórzec: Spotkanie młodych


Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań wraz z Mariańską Wspólnotą Młodych zorganizowały kolejne dni młodych, tym razem w Sanktuarium Krzyża Świętego w Skórcu. Ideą spotkania jest kontynuacja oraz pogłębienie doświadczenia ostatniego spotkania na Mariankach pod hasłem "Masz talent". W programie: konferencja świeckiego ewangelizatora Witka Wilka, czas na medytację, spotkanie w grupach, świadectwa, spowiedź, adoracja, uwielbienie, nocne czuwanie z Eucharystią i modlitwami wstawienniczymi, tańce integracyjne.
Na spotkanie przyjechała do Skórca młodzież z parafii Elbląg, Góra Kalwaria, Warszawa Stegny i Warszawa Marymont oraz wspaniała młodzież ze Skórca. Pierwszym punktem programu była Droga Krzyżowa ze świecami po parafialnych ogrodach.

Warto wiedzieć, że noclegi dla uczestniczącej w spotkaniu młodzieży zapewnili wspaniali, skórzeccy parafianie! Otwartość była ogromna. Nie wszyscy, którzy zaofiarowali gościnę, mogli przyjąć młodych ludzi, bo tych po prostu było za mało. Może w przyszłości dojedzie więcej młodzieży... Bóg jednak patrzy na serca hojne i samą gotowość przyjęcia pod dach uczestników spotkania też widzi i bez nagrody nie zostawi. Dobro wraca!