Bądź na bieżąco

Aktualności

Nowa strona Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich


Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich! Nowa odsłona www.spm.org.pl ma nie tylko nowoczesną szatę graficzną oraz układ informacji, ale także wiele ułatwień dla użytkownikom w korzystaniu z zamieszczanych zasobów. Z nowej strony można korzystać komfortowo na wszystkich urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach.

 


 

Nowa strona umożliwia przesyłanie intencji do linii modlitwy, a także dokonywanie duchowej adopcji misjonarza. Ponadto użytkownicy mogą łatwiej poznać najpilniejsze potrzeby poszczególnych misji mariańskich oraz ewentualnie wesprzeć dzieła Księży Marianów składając ofiary online. Archiwalne treści, które cieszą się zainteresowaniem są nadal dostępne, a teksty zostały zredagowane w taki sposób, żeby były bardziej czytelne i dostosowane do potrzeb odbiorców.

Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich jest wspólnotą osób świeckich, które z miłości do Boga i Matki Boskiej, razem z marianami, głoszą Dobrą Nowinę całemu światu. Stowarzyszenie działa w 10 krajach na świecie, w Polsce od 1994 roku. Za wszystkie osoby włączone do Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich, marianie codziennie odprawiają Mszę Świętą. Organem koordynującym pracę Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich w Polsce jest Centrum Pomocników Mariańskich przy Zgromadzeniu Księży Marianów z siedzibą w Warszawie.