Dzieła

Marianie w Polsce

Biuro Pielgrzymkowe Marianum Travel


Organizuje pielgrzymki pod duchową opieką Zgromadzenia Księży Marianów już od 1995 roku. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam połączyć profesjonalizm w działaniu z duchowością chrześcijańską. Biuro Pielgrzymkowe Księży Marianów działa pod nazwą MARIANUM TRAVEL. Zapraszamy na pielgrzymki z marianami wierzących i poszukujących z Polski i z zagranicy.
Przez ponad 20 lat wyjechało z nami tysiące pątników na pielgrzymki  do  Lourdes i do  La Salette we  Francji, do  Fatimy w Portugalii, do  Rzymu i sanktuariów  Włoch, do  Santiago de Compostela w  Hiszpanii, do  Medjugorie i sanktuariów centralnej Europy, do  Ziemi Świętej i do  Meksyku. Jako jedyne biuro pielgrzymkowe w Polsce organizujemy wyjazdy do Rwandy w Afryce. Nie zapominamy także o znanych miejscach świętych w Polsce:  Jasna Góra, Łagiewniki, Licheń czy  Gietrzwałd, a także o tych mniej znanych jak  Sokółka, Święta Woda, Wambierzyce.
 
Współpracujemy:
 
  • z Księdzem profesorem Waldemarem Chrostowskim
  • z Panią dr hab. Barbarą Strzałkowską
  • z Panem Stefanem Czernieckim
którzy pełnią rolę przewodników. Zapewniamy profesjonalną organizację pielgrzymek. Starannie dobieramy licencjonowanych pilotów dbających o bezpieczeństwo i komfort uczestników wyjazdów. Role opiekuna duchowego sprawuje ksiądz marianin. Łączymy pielgrzymowanie do miejsc świętych z wypoczynkiem w atrakcyjnych miejscach i zwiedzaniem najciekawszych obiektów.
 

Zapraszamy!