Dzieła

Marianie w Polsce

Biuro Pielgrzymkowe Marianum Travel


Organizujemy pielgrzymki pod duchową opieką Zgromadzenia Księży Marianów już od 1995 roku. Prawie 20 lat doświadczenia pozwoliło nam połączyć profesjonalizm w działaniu z duchowością chrześcijańską. Chcielibyśmy dotrzeć z naszym zaproszeniem do wierzących i poszukujących w Polsce i na świecie.

 

Przez kilkanaście lat wyjechało z nami tysiące pielgrzymów do krajów całego świata m.in. do Izraela, Meksyku, Francji, Portugalii, Włoch, Chorwacji. Jako jedyne biuro pielgrzymkowe w Polsce organizujemy wyjazdy do Rwandy w Afryce. Nie zapominamy także o znanych miejscach świętych w Polsce: Częstochowie, Łagiewnikach, Licheniu czy Gietrzwałdzie, a także o tych mniej znanych jak Sokółka, Święta Woda, Wambierzyce.

Współpracujemy:

  • z księdzem profesorem Waldemarem Chrostowskim,
  • z księdzem profesorem Romanem Bogaczem,
  • z panem Wojciechem Cejrowskim,
  • z panią doktor hab. Barbarą Strzałkowską

którzy pełnią rolę przewodników. Zapewniamy profesjonalną organizację pielgrzymek. Starannie dobieramy licencjonowanych pilotów dbających o bezpieczeństwo i komfort uczestników wyjazdów. Rolę opiekuna duchowego sprawuje ksiądz marianin. Łączymy pielgrzymowanie do miejsc świętych z wypoczynkiem w atrakcyjnych miejscach i zwiedzaniem najciekawszych obiektów.

Zapraszamy!